Po - Pá
8:00 - 21:00
So
9:00 - 14:00
Ne
13:00 - 20:00
+420 251 614 378
Běhounkova 2530
Praha 5 - Nové Butovice

Poradna

Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.

Dotazy:

Dnes nám zemřel křeček. Už na podzim jsem si všimla, že pije více než obvykle, což jsem přisuzovala změně krmení. V poslední době byl apatičtější, asi týden.... V sobotu se nám počural na sedačku a měl slabší zadní nožičky. V neděli se zdál lepší, no dnes v pondělí ráno už měl studené bříško a vypadal velice zle. Myslíte, že mohlo jít o zánět dělohy? Na normální úmrtí stářím mi to moc nepřipadá. Velmi Vám děkuji za odpověď. Aspoň budu vědět, na co dát příště pozor. Eva Flor.

Dotaz od Eva Floriánová

Odpověď:

dobrý den tento dotaz se muže trochu podivný ale už opravdu nevím jak dal chovám už několik zvířat a také jedno osmačku boužel jen jednu přesto se jí snažím věnovat co nejvíce (co to jde tak jí pouštím, v kleci snažím vymýšlet všemožné hračky ,neustále si sní hra ju rozmanitý výběr jídla,písku ,věcí na okus sena a vše možné (jediným mínusem je že jí chovám ve velké klece( přesto se se přiznám že je výškově nevyhovující ) pře všechno to ale neustále brnká zubama o klec což vydává velmi nepříjemné zvuky a to neustále s minimálním oddychem už jsem vyzkoušel všemožné ale nic nezabírá neví čím by to mohlo být způsobeno ?? děkuji moc za možné vyřešení velmi nepříjemného problému

Dotaz od jan farst

Odpověď:

Dobrý den, máme dvě pětiletá morčátka a ráda bych se zeptala,zda je vhodné vzhledem k jejich věku provést preventivní kontrolu zubů a popř. zda tuto službu provádíte. Moc děkuji.

Dotaz od Marcela Bílá

Odpověď: