Po - Pá
8:00 - 21:00
+420 251 614 378
Běhounkova 2530
Praha 5 - Nové Butovice

Poradna

Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.

Dotazy

Dobrý den, mám 4,5 měsíční fenku belgického ovčáka a již delší dobu nám trpí na průjmy. Nechali jsme udělat vyšetření stolice a byly tam velmi malé zárodky škrkavek (podle paní doktory když je škála 1-5 tak na té úrovni 1). Fenku jsme odčervili a zase středu jsme po 10 dnech měli dávat tabletku znovu. Bohužel mi to doma vypadlo z hlavy a tabletky jsem ji dala až dnes ráno (pátek) a na ranní procházce měla hned průjem. Je nutné znovu po krátké době odčervit nebo ty 2 dny ničemu nevadí? A budou tabletky účinkovat když hned měla průjem? Děkuji moc!

Dotaz od Adéla Vítková

Odpověď:

Dobrý den. Chodíme k vám s pejskem Bertíkem. Potřebovali bychom napsat ENTIZOL 250 3balení pro naše rybičky, které dostali hlístice Capillaria pterophylli. Bylo by to možné ? Děkuji. Flegr.

Dotaz od Věra Flegrová

Odpověď:

Dobrý den, jedno z mých morčat začalo rapidně hubnout i když normálně jí a pije běhá a píská. Je tedy trochu ochablé na zadní nohy a celkově drobné. Nevím proč se to děje. Mám podezření že je to ze stresu. Myslela jsem si že k mým ročním pořídím ještě jednou kamarádku mladší ale asi ji úplně nepřijaly nebo možná spíš jen ta jedna co teď hubne. Myslela jsem si že jí ta starší sestra nějak trápí a že proto hubne, ale i po oddělení stále hubne. Prosím co mám dělat? Nechci aby mi umřela:(( děkuji předem

Dotaz od Jana Sládková

Odpověď: