Po - Pá
8:00 - 21:00
So
9:00 - 14:00
Ne
13:00 - 20:00
+420 251 614 378
Běhounkova 2530
Praha 5 - Nové Butovice

Poradna

Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.

Dotazy

Dobrý den, jedna z našich činčilek vrže zuby - hlavně během pití. Napije se, posadí a vrže zuby, opět se napije, posadí a vrže a takto dokola. Jinak jsme si vrzání ani jiných změn nevšimli. Bobky v pořádku, oči v pořádku, od mala jí trochu pomaleji a je bojácnější, jinak čilá. Myslíte, že je to vrzání zoubky v pořádku nebo máme pro jistotu přijít? Pak tu máme ještě jednoho činčiláka, který by měl být v pořádku, ale moc se mu nechce růst, takže bychom ho pro jistotu chtěli nechat zkontrolovat. Ke komu se objednat a s jakou cenu +/- počítat, bude-li se jednat prozatím pouze o preventivní kontrolu? Co si máme připravit a vzít s sebou? Děkuji za odpověď :)

Dotaz od Martina Fleglová

Odpověď:

Dobrý den, máme asi pěti měsíčního králíčka. Přibližně týden má problém s chůzí. Rozjíždí se mu hodně přední nohy. Jí poměrně dost. Ale přijde mi že i zhubl a vypadá hrozně smutně. Nevíte co by s ním mohlo být..? Moc děkuji za radu. Ištoková

Dotaz od Natálie Ištoková

Odpověď: